Kostlivec
dřevo řezané, částečně polychromované, střední Evropa, 2. pol. 18. století, výška 90 cm, lehce poškozeno (Zí)
Návrh na kulturní památku
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 55.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Kostlivec
Návrh na kulturní památku
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |